Aktualizace smluv s dodavateli energií: klíčový krok pro spotřebitele elektřiny a plynu před koncem roku 2023.

Přepis energií Hranice na Moravě

Od 1. ledna 2024 již nebudou platit vládní stropy na ceny elektřiny a plynu, což může vést k výrazným nárůstům cen. Je nezbytné jednat proaktivně, abyste zůstali finančně chráněni. Nyní je ideální čas přehodnotit stávající smlouvy a vyjednat nové podmínky s dodavateli. Od roku 2024 budou navíc zavedeny poplatky za obnovitelné zdroje energií, což může ceny ještě více zvýšit.

 

Aktualizace smluv je klíčová!

Aktualizace smluv s dodavateli elektřiny a plynu je žádoucí. Bez aktualizace může dojít k nárůstu měsíčních výdajů na energie, což může ovlivnit vaši finanční stabilitu. Navíc, nové smlouvy mohou nabídnout lepší tarify a zajistit tak nižší náklady v dlouhodobém horizontu. Proaktivní přístup a včasná renegociace smluv vám umožní získat lepší přehled o vašich budoucích finančních závazcích a poskytnou vám možnost vyhnout se nečekaným finančním nástrahám, které mohou nastat s novými cenovými regulacemi v roce 2024.

 

Jak to tedy bude? Modelový příklad cen energií v roce 2024! Kolik můžete ušetřit za plyn a elektřinu?

Aktualizace Smlouvy v roce 2023:

Vyjednáte s dodavatelem nové ceny a uzavřete novou smlouvu s cenou elektřiny 3 809 Kč/MWh bez DPH a plynu 1 737 Kč/MWh bez DPH.

Situace v roce 2024:

Vládní zastropování cen končí, a ceny na trhu začnou stoupat.

Díky vaší aktualizované smlouvě platíte za elektřinu a plyn nižší ceny, než je aktuální tržní cena. Předpokládejme, že tržní cena elektřiny stoupne na očekávané hodnoty okolo 8 989 Kč/MWh a plyn na 3 723Kč/MWh.

Díky aktualizaci smluv ušetříte v roce 2024:

  • Za elektřinu: (8 989 – 3 809) Kč/MWh x počet spotřebovaných MWh
  • Za plyn: (3 723 – 1737) Kč/MWh x počet spotřebovaných MWh

 

ÚSPORA ENERGIÍ
Přepis Energií

 

Pokud si nejste jisti, jak správně postupovat a aktualizovat své smlouvy nebo hledáte odbornou radu, neváhejte mě kontaktovat. Jsem zde, abych vám pomohl. Jsem Libor Vozák finanční poradce, který řeší stejné otázky jako vy. Ozvěte se mi.

Jak ušetřit na elektřině a plynu

Ohlasy mých klientů

Prokop Buben
Prokop Buben
Maximální spokojenost s p. Vozákem, vždy poradí a udělá vše co nejlépe. Doporučuji.
Roman Lukač
Roman Lukač
Pan Vozák mi byl doporučen! Je to fakt odborník, palec nahoru.
Martin
Martin
Pan Vozák vždy rád poradí a ušetří na všech finančních produktech . Určitě doporučuji .
Lucie Peňašková
Lucie Peňašková
Profesionální jednání, přístup, rady, pomoc. Jsem velmi spokojená. Pokud se týká mých financí zde si nechám vždy poradit a pomoci. Doporučuji.
Marek Podlesný
Marek Podlesný
Pana Vozáka jsem kontaktoval na doporučení. Velice jsem spokojen s jeho osobním přístupem. Po vyslechnuti mého požadavku ohledně koupí bytu se vším poradil a po doložení veškerých podkladů zařídil ůvěr na koupi tohoto bytu. Se službami jsem spokojen a můžu jen doporučit.
Martina Foukalová
Martina Foukalová
Naprostá spokojenost, děkuji. Všem doporučuji.
Kateřina Bagarová
Kateřina Bagarová
Přes pana Vozáka jsme řešili už nespočet věcí. Od koupi bytu, přes prodej bytu, a dále hypotéka na novostavbu. Od toho se odvíjí pojištění domu. Nechybí ani koupě a pojištění vozidla, a když máme pojištěné plechy tak přeci i životní pojištění. Jestliže vznikne jakýkoliv problém, vždycky víme na koho se obrátit, a tento neskutečný člověk nám dokáže ve vteřině pomoct. Všechno postupně vysvětlí a poradí. Neznám lepšího člověka, než je pan Vozák. Nejen, že je dokonalý ve svém oboru, ale pořád je to taky člověk se srdcem na pravém místě, a vždy hledá to nejlepší řešení, které by se líbilo i mu samotnému. Asi jen jediné mínus to má...a to, že takový pan Vozák je jen jeden! Protože takových lidí, není nikdy dost. 🙂
Mr WICK
Mr WICK
Skvělý finanční poradce, pomůže s hypotéku i s půjčkou, výborný osobní přístup
Joe Ngobeni
Joe Ngobeni
doporučuje
Trading with a trusted account manager is what can make your dreams come through. For me Mrs Rochelle Nelson has the best trading strategies to win. I never believed on any post recommending online trading until I gave a try and the outcome was great for me. Making $6750 out of $1000 was a whole lot of profit for me. Thank me later you can contact her via;facebook"Rochelle Nelson Email:rochellenelson731@gmail.com Whatsapp: +16267909787
Pietro Pietro
Pietro Pietro
doporučuje
Po dlouhé době jsem se potkal s člověkem a týmem kolem něj, který dělá svoji práci naprosto nad rámec, co se považuje za dostatečné pro splnění výsledku dané věci. Za dobu, co jsem na světě jsem se setkal s hodně lidmi z oboru financí a pojištění a věřte mi, že většinou si odemne vysloužil samolepku "pojišťovák" , tedy z mého pohledu člověk, který prošel školením typu Kapitol či oufauvé a cílem je sypat smlouvy pro všemi daný jasný cíl, mít miliony a dům na Bahami. Zde jsem se setkal s pomocí, profesionalitou a opravdu se zájmem dojít do cíle ve prospěch mne, tedy zákazníka. Ještě bych chtěl podotknout, že se mi vyplatí i spolupráce na vzdálenost 300km =) Všechna čest práci Vašeho týmu
Alena Šumšalová
Alena Šumšalová
doporučuje
Doporučuji. Ochota,vstřícnost jak při uzavírání pojistek,tak u jejich plnění.
Kača Bagarová
Kača Bagarová
doporučuje
Přes pana Vozáka jsme řešili už nespočet věcí. Od koupi bytu, přes prodej bytu, a dále hypotéka na novostavbu. Od toho se odvíjí pojištění domu. Nechybí ani koupě a pojištění vozidla, a když máme pojištěné plechy tak přeci i životní pojištění. Jestliže vznikne jakýkoliv problém, vždycky víme na koho se obrátit, a tento neskutečný člověk nám dokáže ve vteřině pomoct. Všechno postupně vysvětlí a poradí. Neznám lepšího člověka, než je pan Vozák. Nejen, že je dokonalý ve svém oboru, ale pořád je to taky člověk se srdcem na pravém místě, a vždy hledá to nejlepší řešení, které by se líbilo i mu samotnému. Asi jen jediné mínus to má...a to, že takový pan Vozák je jen jeden! Protože takových lidí, není nikdy dost
Pavel Horak
Pavel Horak
doporučuje
Pan Vozák nám nesmírně pomohl, jsme mu vděční a můžeme ho jen doporučit. Je velmi spolehlivý finanční poradce a nejlepší hypotékář.
Jitka Jitule Wowková
Jitka Jitule Wowková
doporučuje
Velice ráda doporučuji! Spolehlivost, lidskost a profesionalita. 👌😉
Ilona Poštulková
Ilona Poštulková
doporučuje
Velmi solidní přístup ke svým klientům. Příjemný a spolehlivý hypoteční poradce. Ochotně poradí pomůže a vyřídí úvěr pro koupi nemovitosti a bytu. Doporučuji ☺.

Svěřit sebe a svou rodinu do dobrých rukou

Napište mi

Chcete dát své finance do pořádku a nepřicházet tak o své peníze? Napište mi.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

* povinný údaj